تعمیرات مانیتور

یکی از لوازم الکترونیکی شناخته شده و پر کاربرد در بین همگان را مانیتور می توان نام برد. مانیتور یا به اصطلاح صفحه نمایش وسیله ای است که همانطور از نام آن مشخص است برای نمایش چیزی که ما انتظار داریم ببینیم استفاده می شود. مانیتور ها انواع مختلی دارند و در اندازه ها و کاربردهای گوناگون بنا بر نوع کاربری آن استفاده می شود. حتی صفحه ساعت مچی دیجیتال شما هم نوعی مانیتور است. اما ما بیشتر مانیتور را به عنوان چیزی شبیه به تلویزیون می شناسیم که اغلب برای نمایش اطلاعاتی که ما از رایانه می خواهیم استفاده می شود. بنابراین مبحث اختصاصی ما در اینجا همان مانیتور یا صفحه نمایشی است که برای کارهای رایانه ای استفاده می شود، می باشد که بنا بر نیاز و کار کاربر انواع و انذازه های مختلفی دارد.

مانیتورها از زمانی که پا به عرصه زندگی ما گذاشتند با تکنولوژی روز پیش رفته و شرایط استفاده  کیفیت آن ها نیز بالاتر رفته است. مانیتورها در ابتدا از نوع لامپ پرتو کاتدی یا CRT بودند و صفحه نمایش آن ها به صور محدب بوده و به علت داشتن لامپ تصویر فضایی در پشت مانیتور را اشغال میکرد. محدب بودن باعث آسیب رسیدن به چشم و خستگی زود هنگام چشم می شد و اینکه اینگونه مانیتورها هم وزن به نست زیادی داشتند و هم فضا را اشغال را می کردند. نسل بعدی همین ویژگی ها را داشت منتها صفحه نمایش تخت شد و کارکردن را بهتر می کرد. با پیشرفت تکنولوژی مانیتورها نیز از آن سود برده و در آنها از تکنولوژی LCD استفاده کردند که کیفیت تصاویر خیلی بهتر شد و لامپ تصویر حذف شده و در نتیجه مانیتورها یاریکتر و سبکتر شدند. نسل بعدی LED هستند که  می توان گفت همان LCD است ولی تفاوت آنها در استفاده از منبع نوری است که نور لازم را برای ایجاد و تشکیل تصویر تأمین می کند. یکی از شرکت هایی که اقدام به تولبد مانیتور کرده است و می توان گفت تقریبأ ۸۰ درصد بازار ایران را به خود اختصاص داده است شرکت LG می باشد.

مانیتورها از جمله دستگاههایی هستند که می توان گفت تمام مدت در حال کار کردن هستند که مشکلانی نیز ممکن است به وجود بیاید که رایجترین آن ها مربوط به برد پاور است. مثلا ممکن است به یکباره خاموش شود یا مانیتور خاموش شود و دیگر روشن نشود. بهم ریختگی تصاویر و رنگ های صفحه نمایش، عدم دریافت تصاویر توسط مانیتور و… از جمله مشکلات مربوط به ماتینور است که نیاز به عیب یابی و رفع و تعمیر دارد.

در صورت اینکه مانیتور LG شما با مشکلی مواجه شد می توانید با گروه تعمیرات LG مرکز مجتمع ملی پایتخت تماس بگیرید تا اقدام به رفع مشکل دستگاه شما در اسرع وقت شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس» لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-کارگر شمالی-خ نصرت-نرسیده به جمالزاده-پلاک۹۸-واحد۳
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹

تعمیرات مانیتور