تعمیرات تبلت

چند سالی است که با موج بزرگی از لوازم الکترونیکی و ارتباطی مختلفی مواجه شده ایم که تا یک دهه قبل خبر از آن ها نبود و هر روز سیستم جدیدی با مشخصات خاص وارد بازار می شود و کاربر را برای خرید و استفاده از آن وسوسه می کند چه مطابق با نیاز و کار مصرف کننده باشد و چه نه. یکی از این دستگاه ها را می توان تبلت نامید که به لوح اینترنتی هم شناخته می شود و مشخص است بیشتر کار با آن مربوط به اتصال به اینترنت است. هیچگونه لوازم جانبی مانند کیبورد یا موس همراه آن نیست و هر چیزی که شما نیاز دارید در خود آن وجود دارد. یکی از شرکت های تولید کننده تبلت را می توان LG نام برد.

تمامی کاری که ما انجام می دهیم از طریق همان صفحه نمایش آن است و این صفحه نمایش به صورت لمسی است. صفحه نمایش تبلت‌ها به صورت چند لمسی ساخته می‌شوند یعنی در یک لحظه می‌توانید دو یا چند انگشت را برای اجرای دستورهای مختلف روی صفحه قرار دهید. توانایی یک تبلت بر اساس نرم افزارهایی که درون آن است سنجیده می شود و خب مسلمأ نرم افزار نیز باید در محیط سیستم عامل مخصوص خود اجرا شود که می‌تواند سیستم عامل آندروید باشد و یا سیستم عامل IOS شرکت اپل که فقط روی تبلت‌های مخصوص خودش به نام آی پد اجرا می‌شود. بیشترین تبلت‌های موجود در بازار مجهز به آندروید هستند هرچه نسخه این سیستم عامل بالاتر باشد کارایی و انعطاف آن بیشتر است.

تبلت‌ها اغلب کارهای ساده ای که یک کامپیوتر می تواند انجام دهد را انجام می دهد. البته نه در حد و قدرتی که یک رایانه دسکتاپ برنامه‌ها را اجرا می‌کند، مثلا می تواند اسناد متنی را ویرایش کند،‌ ای ایمیل‌های خود را چک و پاسخ دهید و بسیاری موارد دیگر. اغلب نرم افزارهای اداری و حتیبعضی از نرم افزارهای مهندسی روی تبلت‌ها قابل اجرا هستند. اما به جرأت می توان گفته یکی از کاربردهایی که با تبلت انجام می شود و شاید می توان گفت بیشترین کارکرد را دارد جنبه سرگرمی آن است و بیشتر به عنوان انجام بازی از آن استفاده می شود.

اما تبلت ها ساختار بسیار ظریفی دارند و باید بسیار مراقب بود و ضربه یا آبخوردگی باعث خرابی آنها می شود. خرابی هایی که برای تبلت به وجود می آید ممکن است توسط خود کاربر ایجاد شود یا مشکلات فنی و نرم افزاری داشته باشد. خرابی مربوط به باتری، شکستن صفحه نمایش، خاموشی، هنگ کردن برنامه ها،ویروسی شدن و… از جمله مواردی است که با آن ها رو برو می شویم و باید جهت تعمیر تبلت خود اقدام کنیم.

اگر دستگاه تبلت LG شما با مشکلی مواجه شده است می توانید با تماس با مرکز تعمیرات تبلت LG مرکز مجتمع ملی پایتخت نسبت به رفع و تعمیر آن اقدام کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس»لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-کارگر شمالی-خ نصرت-نرسیده به جمالزاده-پلاک۹۸-واحد۳
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹

تعمیرات تبلت