عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال جی

رسانه ها یکی از ابزارهای بسیار مهم در جامعه ی امروزی و بین المللی می باشد. ما می توانیم با استفاده از رسانه ها از آخرین اخبار – رویدادها و …. با خبر باشیم.تاریخچه ی رسانه ها را می توان بسیار قبل تر ازز اختراع تلویزیون دانست زیرا تا قل از رسانه های صدا و تصویری که امروزه تلویزیون نامیده می شود هم به شکل های مختلفی ماننذ روزنامه ها و ….. اطلاعات به دست مردم می رسید.

ولی میتوان آغازگر انقلاب رسانه ها را با اختراع تلویزیون یکی دانست ، زیرا تحول بزرگی در سیستم رسانه ها به وجود آورد و تا به امروز که ما دارهی کاملترین سیستم گیرنده ی رسانه ای در خانه هایمان هستیم.تلویزیون ها این امکان را فراهم ساخته اند تا بتوانیم از همه جای دنیا با خبر باشیم آن هم با انعطافی بسیار بالا . منظور ازز انعطاف این است که با یک دستگاه که فقط یک نوع خاص از اطلاعات را نمایش دهد روبه و نیستیم و می توانیم به راحتی هر نوع محتوایی را در آن مشاهده کنیم.همه ما به حدی وابسته ی این وسیله یعنی تلویزیون شده ایم که میتوان گفت امروزه تلویزوین عضوی مهم در خانواده ها است که نمی توان عدم وجود ان را تصور کرد و به همین دلیل شما در هر خانه و خانواده ای نمونه ای از ان را مشاهده خواهید کرد.

در این راستا شبکه های تلویزیونی زیادی هم وجود دارد که بنابر سن و سلیقه ی افراد مختلف جامعه از کودک  گرفته تا افراد مسن که می توانند هرکدام برنامه های خود را تماشا کنند.با توجه به مطالب بالا و محبوبتی که تلویزیون در بین تمامی جوامع دارد تصور این که این دستگاه دچار خرابی شده باشد ونتوانیم از آن استفاده کنیم بسیار حس بدی خواهد داشت و معمولا وقتی تلویزوین در یک خانه و خراب می شود افراد به صورت سریع تلاش میکنند تا مشکل را برطرف و بتوانند مجددا از تلویزیون استفاده کنند و به همین دلیل معمولا  به دنبال تعمیرگاه های تلویزیون می گردند تا بتوانند در زمانی کوتاه و خیلی خوب تلویزیون را تعمیر کرده و از آن استفاده کنند.

مشکلات و خرابی های تلویزیون

خرابی های مختلفی برای تلویزیون ها میتواند پیش بیاید که بنا بر نوع تلویزیون (LED – LCD – OLED و  پلاسما ) می تواند متفاوت باشد. البته برخی از خرابی ها و مشکلات تلویزیون ها تقریبا مشترک هستند که می توان از این خرابی به عنوان نمونه به خاموشی دستگاه اشاره کرد که تا ۶۰ درصصد اوقات چشم پوشی از نوع و مدل آن خرابیشان مشترک است و بیشتر مربوط به برد پاور و مدار تغذیه آن ها است.

مشکل دیگری که برای تلویزیون ها پیش می آید این است که دچار افت تصویر در صفحه می شوند که معمولا  حتی وجود خطوطی در صفحات تلویزیون ها گزارش شده است که این موارد در تلویزیون های LCD بسیار شایع تر است و آن هم به دلیل ساختار حساس صفحات ال سی دی و ال ای دی می باشد. شایان ذکر است که عیب یابی و رفع مشکلات تلویزیون ها نیازمند تخصصی خوب در امر تعمیرات و عیب یابی بردهای الکترونیکی می باشد که باید فرد تعمیرکار به همه این ها مسلط باشد.

مرکزز تعمیرات تلویزیون های ال جی یکی از قوی ترین مراکز عیب یابی و رفع عیب و مشکلات انوواع تلویزیون های LED و LCD می باشد که شما عزیزان در صورت خرابی دستگاه تلویزیون خود می توانید با این مرکزز تعمیراتی تماس حاصل فرمایید تا در زمانی کم بتوانیم کار تعمیرات را انجام دهیم. لازم به ذکر است که عیب یابی و تعمیرات دستگاه های الکترونیکی مانند تلویزوین نیازمند ابزارهای دقیقی هم هست که این ابزارها در کارگاه های این مرکز موجود بوده و قابلیت انقال ندارد لذا امکان این که تعمیرات تلویزیون را در محل انجام دهیم وجود ندارد زیرا همان طور که گفته شد نیم توان ابزارها را انتقال داد و خب بدون ابزارهای پیشرفته کار عیب یابی زمان بر و با دقتی پایین صورت  می گیرد و نمی توان از تعمیرات انتظار لازم را داشت این درحالی است که کار تعمیرات تلویزیون در کارگاه های شرکت به راحتی و در کمترین زمان و خصوصا بهترین کیفیت  انجام می پذیرد.

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس رجوع »لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-کارگر شمالی-خ نصرت-نرسیده به جمالزاده-پلاک۹۸-واحد۳
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹

تعمیرات تلویزیون